Fantastyczny wieczór filmowy w naszej szkole

“Kiedy śmieje się dziecko, 
śmieje się cały świat”
Janusz Korczak 

Dnia 7 czerwca 2023 r. wychowawcy klasy IV, V zorganizowali dla swoich wychowanków „Wieczór filmowy w szkole”. Uczniowie przynieśli ze sobą kocyki, poduszki, a nawet ulubione pluszaki.
Spotkanie rozpoczęło się o godz. 18.00 na sali gimnastycznej. Uczniowie przy muzyce zaprezentowali swoje ulubione tańce. Następnie odbył się mecz piłki nożnej dopingowany przez wychowawców.
Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na ulubioną pizzę. Uczniowie w swoim towarzystwie czuli się bardzo dobrze, mieli okazję ze sobą porozmawiać, przez cały czas towarzyszył im dobry humor.
O godz. 20.00 nasi wychowankowie obejrzeli film „Cudowny chłopak”. Podczas seansu na twarzach uczniów było widać wzruszenie. Film okazał się świetną nauką akceptacji, tolerancji, miłości i zrozumienia. Pokazał uczniom, że choroba nie powinna być powodem do żadnych wykluczeń.  Wieczór filmowy zakończył się o godz. 22.00. Rodzice odebrali uczniów ze szkoły.
Czas razem spędzony upłynął w miłej atmosferze, był dobrą  okazją do integracji zespołów klasowych. A poza tym nasi uczniowie przez krótką chwilę mogli poczuć się jak w prawdziwym kinie.
Podczas imprezy wszyscy doskonale się bawili i pomimo późnej pory nikomu nie chciało się spać. Był to czas rozmów, żartów oraz dobrej zabawy i nikt nie marudził, gdy po zakończeniu seansu trzeba było posprzątać salę:)

tło_

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube