W głowie się nie mieści…

“Najważniejszy obowiązek wobec dzieci, to dać im szczęście”
 Alen Baxton 

Nasza szkoła to nie tylko lekcje, kartkówki, sprawdziany – to także miejsce, w którym uczniowie mogą miło i przyjemnie spędzić czas wolny.
We wtorek, 28 maja 2024 r. w naszej szkole już  po raz kolejny  odbył się wyczekiwany przez uczniów  wieczór filmowy. Organizatorami byli wychowawcy klasy V i VI. Nasze spotkanie rozpoczęło się o godz. 17.00. Pogoda  i frekwencja dopisała, a więc nasi wychowankowie mogli zagrać mecz piłki nożnej  na świeżym powietrzu. Po wysiłku fizycznym przyszedł czas na  pieczoną kiełbaskę. Uczniowie w swoim towarzystwie czuli się bardzo dobrze, przez cały czas towarzyszył im dobry humor. Około godz. 19.30 poszliśmy do szkoły na prelekcję filmu „W głowie się nie mieści”. Film w pouczający i wzruszający sposób pokazał naszym podopiecznym jak bardzo istotne jest rozpoznawanie stanów emocjonalnych własnych i cudzych oraz to, że każda emocja jest ważna w naszym życiu i należy nauczyć się zarządzać negatywnymi odczuciami.
Wieczór filmowy zakończył się o 21.15. Rodzice odebrali uczniów ze szkoły. Czas razem spędzony upłynął w miłej atmosferze, był okazją do integracji zespołów klasowych. Spędzone razem chwile na długo zostaną w pamięci naszych uczniów.

tło_

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube