Szkolny Dzień Słodkości – DZIĘKUJEMY!

29 listopada br. szkolny korytarz naszej szkoły zamienił się w cukiernię. Na stołach znalazły się różnego rodzaju wypieki, które uczniowie przygotowali samodzielnie lub we współpracy z rodzicami, rodzeństwem lub przyjaciółmi. Później można było kupić je na przerwach. Wszyscy wykazali się wielką pomysłowością. Smakołyki wyprzedały się szybko, oczywiście za symboliczne kwoty. Jak się okazało, osłodziły życie nie tylko uczniom, ale też nauczycielom  i pracownikom obsługi.

Dzięki zaangażowaniu całej społeczności szkolnej udało się wesprzeć finansowo działalność Samorządu Uczniowskiego naszej szkoły. Zebrane fundusze przeznaczone zostaną na zakup nagród w konkursach samorządowych.

Dziękujemy naszym sponsorom: Państwu Beacie i Robertowi Kijowskim, właścicielom sklepu Delikatesy Centrum we Wróbliku Szlacheckim oraz Państwu Danucie i Romanowi Ziemiańskim, właścicielom sklepu Hit-Pol we Wróbliku Szlacheckim za rzeczowe wsparcie w formie produktów spożywczych potrzebnych do przygotowania wypieków oraz rodzicom, którzy aktywnie włączyli się w naszą akcję.  

Dziękujemy również uczniom za pracę przy wypiekach i sprzedaży.

#laboratoriaprzyszlosci

 Realizacja Dnia Słodkości w naszej szkole możliwa była dzięki wykorzystaniu sprzętów kuchennych zakupionych w ramach programu “Laboratoria Przyszłości” MEiN.

 

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube