Światowy Dzień Pluszowego Misia w naszej szkole

„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny miś!”

Halina Bechlerowa

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest co roku 25 listopada. To święto zostało stworzone w hołdzie dla pluszowych misiów, które są popularnymi zabawkami i ulubieńcami wielu dzieci na całym świecie.

W naszej szkole Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodziliśmy w piątek 24 listopada. Był to radosny i kolorowy dzień, pełen zabawy i uśmiechu. Cała społeczność szkolna włączyła się w tę inicjatywę i miała okazję wspólnie spędzić czas. Korytarze zapełniły się kolorowymi pluszowymi misiami, które uczniowie mali i duzi przynosili ze sobą do szkoły.

Dzieci z Oddziału Przedszkolnego uczestniczyły w obchodach tego nietypowego święta. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim przyjacielem – misiem. Wśród maskotek znalazły misie małe, średnie, duże, brązowe, różowe, białe, a nawet Kubuś Puchatek. Wszystkie śliczne i wyjątkowe. W tym wesołym dniu na przedszkolaki czekało wiele atrakcji. Poznały historię pluszowego misia oraz znane i lubiane misie – bohaterów bajek. Wykonały prace plastyczne „Miś pluszowy”, rozwiązywały zagadki, kolorowały ilustracje misiów, wysłuchały bajki o przygodach Kubusia Puchatka.

Rada Rodziców zaprosiła z okazji tego nietypowego święta specjalnego gościa- MISIA. Bajkowy gość odwiedził dzieci z grup przedszkolnym oraz podczas długiej przerwy towarzyszył uczniom klas I-VIII w zabawach w rytm największych bajkowych hitów. Jedną z atrakcji była również misiowa fotobudka, gdzie każdy uczeń mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Był to dzień pełen wrażeń, który na długo zostanie w pamięci naszych uczniów.

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube