Pszczółka i dinozaury

Dzieci z Punktu Przedszkolnego miło wspominały tydzień o tematyce bajek, filmów i baśni. Uczniowie wybrali swoją ulubioną postać, mianowicie Pszczółkę Maję. W tym dniu czekało ich wiele niespodzianek, między innymi: zabawy z chustą animacyjną, przeskoki przez gumy, przejście w tunelu, rzuty kolorowych nektarów- kulek do kosza oraz łapanie kwiatka Mai. Najmłodsze pociechy szkolne z opaską pszczółki z radością uczestniczyły we wszystkich grach i zabawach. Nie zabrakło również znanej wszystkim piosenki pt. ,,Pszczółka Maja sobie lata..” oraz bajki ,,Pszczółka Maja”. Na koniec zajęć dzieci wykonały kolorowankę z postaciami Gucia i Mai.

Radość była tak dużo, że niektóre przedszkolaki pozasypiali na swoich leżaczkach słuchając piosenek naszej głównej bohaterki dnia.

Kolejnym tematem tygodnia były dinozaury, które zazieleniły naszą salę. Zrobiło się wesoło, gdy przedszkolaczki zieloną plasteliną wykonały plamki na roślinożercach oraz kolorowały postać Diniego, który ubarwił  tablicę ścienną w klasie. Dzieci wykonały również z klocków tunel dla swoich gadów oraz brały aktywny udział w grach i zabawach,, Dino’’.

Były to ciekawe lekcje, które wprowadziły najmłodsze pociechy w świat ulubionych postaci oraz odrobinkę przedszkolnego szaleństwa.

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube