Prymicyjne spotkanie z ks. Mariuszem Falem

Jeszcze nie było ludzi, a już była miłość …

12 czerwca 2022r. odbyło się spotkanie społeczności szkolnej i parafialnej z nowowyświęconym Księdzem Mariuszem Falem, który pracował w naszej szkole pod czujnym okiem ks. Proboszcza, uczestniczył w rożnych szkolnych i parafialnych wydarzeniach, wspierając swoim duchem, słowem, przykładem i wielką wiarą.
Przybyło liczne grono mieszkańców. Wiele osób przyłączyło się do zorganizowania tego wydarzenia. Nie zabrakło słodkich poczęstunków, pięknie udekorowanych tortów, napojów, pieczonej kiełbasy. Wszystko w darze dla gościa i dzięki aktywnej organizacji i zaangażowaniu ks. Proboszcza Janusza Łuca. W atmosferze zabawy i wielkiej radości każdy mógł osobiście spędzić czas z ks. Prymicjantem Mariuszem Falem. Popłynęło wiele serdecznych życzeń od uczniów, nauczycieli, rodziców, od wszystkich życzliwych osób. Ksiądz Mariusz udzielił swojego błogosławieństwa tym, którzy nie wcześniej z niego nie skorzystali.

Drogi Księże Prymicjancie!

Jako społeczność szkolna jesteśmy zaszczyceni, że mieliśmy możliwość słuchać i patrzeć jak czerpiesz radość z podejmowanych wyzwań, jak promieniejesz Bożą świętością, jak rozdajesz swoją jasność wszystkim, którzy stają na Twojej drodze w myśl słów:  “Szczęściem jest – własnym światłem więcej już nie świecić, tylko Boga pokochać. Światłem Boga płonąć”.

Z okazji święceń Kapłańskich w imieniu wszystkich nauczycieli i pracowników naszej szkoły, Szkoły Podstawowej im. ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego we Wróbliku Szlacheckim, składamy na ręce księdza najserdeczniejsze życzenia:         

Niech Ci Bóg błogosławi i obdarza swymi łaskami, abyś wytrwale podążał obraną przez siebie drogą, pełniąc służbę Bogu i ludziom. Niech Cię Bóg wspiera swą miłością i mocą.

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube