Osiągnięcia i sukcesy uczniów w konkursach plastycznych

„Nie tylko sztuka, ale także cierpliwość musi być częścią dzieła.”

Johan Wolfgang von Goethe

Z wielką przyjemnością informujemy, że uczeń klasy VI Filip Stączek zdobył wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym na makietę „Odnawialne źródła energii.” Dziękujemy również uczennicy Nikoli Kostce za udział w konkursie.

W Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Na krańcach Ziemi” uczennice: Magdalena Kubal z klasy IV i Ewa Florczak z klasy VI zostały nagrodzone wyróżnieniami.

W Powiatowym Konkursie Plastycznym na plakat „112 ratuje życie” szóstoklasista Filip Stączek zdobył główną nagrodę GRAND PRIX, a uczennica z klasy III Lena Farbaniec i Zuzanna Szajna otrzymały wyróżnienia.

Konkurs został zorganizowany przez Instytut Zdrowia i Gospodarki Państwowej Akademii Nauk Stosowanych w Krośnie wraz z Oddziałem Rejonowego Polskiego Czerwonego Krzyża w Krośnie.

Ogromnie cieszymy się z sukcesów naszych uczniów, którzy brali udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym „Jak to dawniej na kopalni bywało? Bóbrka – 170 lat”, zorganizowanym przez Muzeum Przemysłu Naftowego i Gazowniczego im. Ignacego Łukasiewicza w Bóbrce. Czworo uczniów naszej szkoły zajęło wysokie miejsca i wyróżnienia. Uczennica klasy III Lena Farbaniec zdobyła I miejsce w kategorii klas I-III, a uczennica klasy I Maja Szczurek w tej samej kategorii zajęła III miejsce. W kategorii drugiej Filip Stączek uplasował się na zaszczytnym III miejscu, natomiast Maja Krukar uczennica klasy VII zdobyła wyróżnienie.

Wszystkim uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Anna Szymańska

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube