Niezwykły Dzień Chłopaka w klasie VII

W ostatnim tygodniu, na godzinie wychowawczej w klasie VII, zorganizowany został klasowy DZIEŃ CHŁOPAKA. Podczas wspólnego biesiadowania uczennice klasy VII postanowiły urozmaicić swoim kolegom ten niezwykły dzień. Zanim wręczyły im milusie podusie (ODLOTOWEGO CHŁOPAKA) i słodkie upominki, przeprowadziły kilka konkurencji, w których to panowie musieli wykazać się nie lada umiejętnościami.

Pierwszą konkurencją było sprzątanie rozsypanego w klasie ryżu… 🙂 🙂 🙂 NA CZAS!!!! Jak się okazało wszyscy chłopcy wywiązali się z zadania śpiewająco.

Następnie zmagali się z obieraniem marchewki… również NA CZAS 🙂 🙂 Nagrodą dla wszystkich uczestników okazała się pyszna marcheweczka!!!

Na koniec dziewczynki przeprowadziły konkurs: ZNAWCA MAKIJAŻU. Po prezentacji wielu kosmetyków, nasi panowie musieli odgadnąć ich nazwę i przeznaczenie. Dzień, który przyniósł mnóstwo uśmiechu i radości, okazał się również kolejną, świetnie wykorzystaną możliwością na integrację klasową.

Gratuluję CHŁOPAKOM tak wielu skrywanych 🙂 🙂 umiejętności, a dziewczynkom dziękuję za pomysł i możliwość przeżycia z nimi tak radosnego dnia!!!

Wychowawca klasy:
Elwira Szajna-Wojtuń

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube