Mikołajki

Dnia 6 grudnia 2022 roku odbyły się Mikołajki w naszej szkole. Mikołaj odwiedził wszystkie klasy i obdarował uczniów prezentami. Wszyscy   deklarowali, że byli grzeczni. Kto rozrabiał – obiecał w Nowym Roku poprawę. Podczas przerw można było posłuchać mikołajkowych przebojów.

Po odwiedzinach Mikołaja klasa IV i V pod opieką wychowawców wyruszyła do Parku Trampolin w Krośnie. Nikogo nie trzeba było do tego przekonywać. Wszyscy od razu wskoczyli na trampoliny i zaczęli skakać, co sprawiało im wiele radości.

Mikołajki oraz pobyt w Parku Trampolin dostarczył uczniom wielu niezapomnianych wrażeń. Uświadomił także, że skoki na trampolinie to nie tylko zabawa, ale również doskonałe ćwiczenie dla mięśni nóg. Wszyscy zmęczeni, ale szczęśliwi wrócili do domu.

Tego samego dnia uczniowie klasy VI i VII również świętowali Mikołajki. Po spotkaniu z Mikołajem skosztowali pizzy i udali się na wraz z wychowawcami i młodszymi kolegami z kl. II na seanse filmowe do kina HELIOS w Krośnie. Uczniowie klasy II obejrzeli film ,,Świąteczna niespodzianka”, a ich starsi koledzy ,,Świąteczny cud”. Zarówno jeden, jak i drugi film dostarczył młodym widzom wielu wzruszeń, wrażeń i wprowadził w świąteczny klimat.


Teraz wszyscy z niecierpliwością czekamy na BOŻE NARODZENIE!

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube