Koło naukowe Kwant w grupie finalistów X edycji programu Być jak Ignacy!

Tytuł mówi wszystko! Nasze koło naukowe po raz trzeci bierze udział w programie Być jak Ignacy i po raz kolejny jesteśmy w gronie finalistów. Walczyliśmy w kategorii klas IV – VI. Na razie nie wiemy, które miejsce zajęliśmy. Dowiemy się w czasie gali finałowej, która odbędzie się 2. czerwca w Zamku Królewskim w Warszawie! W tym roku w kole naukowym Kwant pracują uczniowie klasy VI w składzie (w kolejności alfabetycznej) Oskar Boczar, Alan Ciejka, Kacper Cypcar, Mateusz Jakieła, Gabriel Józefczyk, Bartłomiej Kopacz, Karolina Magierowska, Alicja Penar, Emilia Setlak i Zofia Siwik.
„Talent to 10% sukcesu, a reszta, to ciężka praca”, mimo, że często coś nie wychodzi, nie działa albo się popsuło.
Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy nas wspierali i dodawali otuchy, kiedy dopadało nas zwątpienie, czy przemęczenie. Dziękujemy pani Dyrektor Katarzynie Jabłońskiej za ogromny kredyt zaufania dla naszych, niekiedy szalonych, eksperymentów. Dziękujemy Pani Aldonie Koniecznej za cierpliwą korektę tekstów naszych publikacji. Przepraszamy za nieustanny bałagan w klasie nr 20, a czasem w łazience i na korytarzu. Za warstwy lodu w zamrażarce szkolnej lodówki, dziwne hałasy, zapachy i inne niedogodności. Dziękujemy Rodzicom i Nauczycielom za cierpliwe odpowiadanie na ciągłe pytania: „dlaczego…?”. Sporo się nauczyliśmy. Mamy nadzieję, że w nowym roku szkolnym bez problemu ogarniemy fizykę i chemię 🙂

ps. Tego tekstu Pani Aldona Konieczna nie skorygowała, stąd wszelakie błędy interpunkcyjne i inne takie 🙂

YouTube