Nasza szkoła uczestniczy w kampanii respektuj.pl!

“Nie ma dzieci. Są ludzie”.
Janusz Korczak

Nasza szkoła uczestniczy w kampanii @respektuj.pl

To pierwsza taka kampania w Polsce, przewidziana na kilka lat, w której polskie szkoły – nauczycieli i uczniów wspierają znani i cenieni artyści, dziennikarze, ludzie mediów – wspaniali, nieszablonowi, troszczący się o świat wokół nich.

Inicjatorem i twórcą projektu jest Dariusz Martynowicz. Patronat nad projektem objęły: Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę, Fundacja Orange oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie im. Janusza Korczaka. Wspiera nas także Go Jump, a partnerem technologicznym projektu jest Dell Technologies.

Mam przyjemność ogłosić, że nasza szkoła dołączyła do tej kampanii!

Wspólnie budujmy szkołę wolną od przemocy i dyskryminacji.
Wejdź na stronę www.respektuj.pl

W sytuacjach przemocy w Internecie lub przy użyciu telefonów komórkowych można skontaktować się z zespołem Helpline.org.pl – przez telefon 800 100 100 lub przez stronę www.helpline.org.pl (chat, e-mail lub wiadomość), od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00–17:00.

Osoby doświadczające bezpośredniej przemocy rówieśniczej mogą zwrócić się po wsparcie do Telefonu Zaufania dla Dzieci i Młodzieży 116 111, który działa codziennie w godzinach 12:00–20:00. Z konsultantami 116 111 można skontaktować się również przez stronę www.116111.pl, która umożliwia przesłanie anonimowej wiadomości online przez całą dobę.

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube