JUBILEUSZ KAPŁAŃSTWA KS. JANUSZA ŁUCA

 26 maja 2024 roku – w niedzielę – społeczność parafialna uczestniczyła w Mszy Św. z okazji jubileuszu 25 –lecia pracy kapłańskiej Księdza Proboszcza. Od godziny 15.00 na sali gimnastycznej naszej szkoły zgromadzili się parafianie, goście i uczniowie, by wraz z Jubilatem wspólnie świętować. Były życzenia najmłodszych, była prezentacja zdjęć z ostatnich lat działalności szkolnej i pozaszkolnej Księdza … wreszcie był piękny koncert uczniów i rodziców zrzeszonych w scholach, a przygotowany przez Piotra Kośka. Po koncercie był czas wspólnej zabawy i możliwość poczęstunku pieczonymi kiełbaskami, barszczem, proziakami, słodkościami i wieloma innymi smakołykami.
Było Pięknie! Aż chciałoby się zatrzymać czas! DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM, którzy pomogli w przygotowaniu uroczystego spotkania. Dziękujemy naszym rodzicom, którzy długie godziny czuwali nad posiłkami i porządkiem w kuchni. Szanowni Państwo! Dobro wraca! Dziękujemy!

 Czcigodny Księże Proboszczu!

Z okazji 25 rocznicy święceń kapłańskich w imieniu całej społeczności szkolnej dziękujemy za pracę z nami i dla nas. Życzymy wciąż na nowo odkrywania głębi sakramentu kapłaństwa, męstwa i bezgranicznego zawierzenia Jezusowi w dawaniu świadectwa wiary. „Dzięki za prosty fakt, że jesteś z nami, że chcesz być z nami! Zostaniesz z nami! Poza czas!”

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube