Jak karnawał, to karnawał…

W karnawale, w karnawale
Dookoła wielkie bale,
Gdy orkiestra pięknie gra,
Dobry humor każdy ma! (…)
Zbigniew Dmitroca

Karnawał to czas radości i rozrywki. Zarówno mali, jak i duzi czekają okazji, aby się zabawić! Stąd też w naszej szkole, w dniu 14 stycznia zorganizowana została zabawa choinkowa. Od godz. 13:00 do 16:00 bawili się najmłodsi, a od godz. 16:30 do 17:00 uczniowie klas IV-VIII. 
Na ten dzień uczniowie czekali z wielką niecierpliwością. Najmłodsi zaprezentowali się w niezwykłych, barwnych kostiumach karnawałowych. Nie zabrakło księżniczek, policjantów, strażaków, wróżek i wielu innych ciekawych postaci.  
Wielką atrakcją okazał się przybyły na zabawę ,,PIRAT” i jego pomocnik ,,DZWONECZEK”, którzy prowadzili mnóstwo zabaw, w których z wielką ochotą uczestniczyli zarówno najmłodsi, jak i ich rodzice. 
Oprócz trwającej na sali gimnastycznej zabawy w rytmie największych dziecięcych hitów, Samorząd Uczniowski prowadził sprzedaż fantów i balonów, a Rada Rodziców przepysznych ciast. Uczennice klas starszych malowały twarze chętnym dzieciom. Wszystkie przygotowane stoiska cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Był to czas świetnej, wesołej zabawy! 
Dziękujemy wszystkim, którzy tego dnia byli razem z nami! 
Do zobaczenia za rok! 

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube