DZIEŃ W CZAPCE MIKOŁAJKOWEJ

Dnia 6 grudnia w naszej szkole odbył się zorganizowany przez Samorząd Uczniowski DZIEŃ W CZAPCE MIKOŁAJKOWEJ. Już od samego rana panowało w szkole niezwykłe zamieszanie. Wszyscy uczniowie dumnie prezentowali swoją czapkę mikołajkową. Niektóre były tradycyjne, z białym futrem i pomponem na końcu, inne zaś miały ciekawe wzory i dodatki.

Również najmłodsze dzieci z PP i OP wzięły udział w tym wydarzeniu. Atmosfera była magiczna, a przedszkolaki nie mogły doczekać się spotkania z Mikołajem.

Nadchodzący moment spotkania z długo oczekiwanym gościem sprawił, że dzieci były podekscytowane i pełne radości. Uczniowie z oddziału oraz punktu przedszkolnego zaprosiły Mikołaja do pięknie udekorowanych choinkami, światełkami i świątecznymi ozdobami sal, które jeszcze bardziej wprowadzały wszystkich w świąteczny nastrój.

Maluchy z naszego przedszkola otrzymały drobne upominki, które Mikołaj wręczył im osobiście. Dzieci, które spotkały Mikołaja, miały również możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia.

DZIEŃ W CZAPCE MIKOŁAJKOWEJ w naszej szkole był nie tylko doskonałą okazją do wspólnego świętowania, ale przede wszystkim promował atmosferę dobroci, radości i wzajemnej życzliwości. To wyjątkowe wydarzenie z pewnością pozostanie w naszej pamięci na długo.

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube