Dzień Rodziny w naszej szkole

15 maja obchodzimy Międzynarodowy Dzień Rodzin. W naszej szkole akademia z okazji tego święta odbyła się 10 maja. W tym dniu przedszkolaki oraz uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej wraz ze swymi wychowawcami przygotowali uroczystość i zaprosili do szkoły swoich Rodziców. Wiersze, piosenki i układy taneczne zaprezentowały najpierw najmłodsze przedszkolaki, a następnie dzieci z klasy „0”zyskując gromkie brawa publiczności.

Następnie uczniowie klas 1-3 zabrali swoich rodziców w muzyczno-taneczną podróż po świecie pełna wspomnień i radosnych przeżyć. Rozpoczynając podróż piękną francuską piosenką o matce, poprowadziły rodziców przez kolejne kraje. Zatańczyły flamenco, energiczne disco oraz taniec country. Nie zabrakło zorby, walca wiedeńskiego ani polki. Podróż zakończyły w Polsce dostojnym polonezem.

Na koniec występów oprócz gorących podziękowań i serdecznych życzeń na rodziców czekała niespodzianka – prezenty przygotowane przez dzieci z poszczególnych klas. Pani dyrektor także złożyła gościom serdeczne życzenia i podkreśliła, jak ważny jest bliski kontakt i wsparcie rodziców w życiu dziecka. Całość uroczystości dopełnił słodki poczęstunek dla dzieci i rodziców.

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube