Tańczymy i śpiewamy dla Taty i Mamy

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 31 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty.

Bogatą część artystyczną otworzyło przedstawienie przygotowane przez przedszkolaków i dzieci z zerówki. Były scenki o żabkach i bocianach oraz wesołe skecze z życia mam i tatusiów. Następnie uczniowie klas I-III zaprosili swoich rodziców na mini koncert pt.: ”Tańczymy i śpiewamy dla taty i mamy”. Goście wysłuchali piosenek o swoich rodzicach, była ch-cha, tango, walczyk, taniec współczesny oraz popis szkolnej grupy cheerleaderek.

Po występach dzieci wręczyły rodzicom piękne laurki. Pani dyrektor Katarzyna Jabłońska pogratulowała dzieciom pięknego występu i złożyła rodzicom serdeczne życzenia. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców.

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube