APEL WIELKANOCNY – “URATOWANI”

W dniu 27 marca 2024 roku odbył się w naszej szkole apel wielkanocny pod hasłem ,,Uratowani”, podczas którego mogliśmy razem świętować zbliżające się Święta Wielkanocne. 

Prezentacja przygotowana przez uczniów klasy VII miała na celu zwrócenie uwagi i przypomnienie o zbawczej mocy Jezusa Chrystusa. Obrazowała postawy młodych młodzi, którzy pochłonięci światem wirtualnym, zapomnieli o tym, co tak naprawdę jest ważne w czasie świąt. Zwracała także uwagę na to, co należy zrobić, aby Wielkanoc przeżyć w sposób wyjątkowy.  

Podczas apelu wszyscy zgromadzeni na sali gimnastycznej mogli również podziwiać talenty wokalne solistów z klasy VII – Zuzanny Błaż, Klaudii Turek i Sabiny Hnat oraz scholę, która pieśniami pięknie uświetniła całe przedstawienie.  

Na zakończenie apelu wszyscy zebrani wysłuchali życzeń wielkanocnych Pani Dyrektor, Księdza Proboszcza i przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.  

Apel wielkanocny pod tytułem “Uratowani” był niezwykłą okazją do refleksji i zadumy nad tym, jak wiele mamy powodów do wdzięczności za ofiarę, jaką złożył Chrystus na krzyżu, aby nas zbawić.  

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania tej uroczystości. 

Przeszukaj stronę

Treść | Menu | Dostępność
YouTube